Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 07.12.2015, 20:58
Wy płaczecie że Bartosz zagrał tylko 70 min. że nie można go jeszcze chwalić, tymczasem Legia chce nam ukraść Handzlika:

http://legia.net/wiadomosci,63294-le...ndzlikiem.html


Odpowiedz cytując