Temat
:
[XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 6 grudnia godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
126
07.12.2015, 20:58
Wy płaczecie że Bartosz zagrał tylko 70 min. że nie można go jeszcze chwalić, tymczasem Legia chce nam ukraść Handzlika:
http://legia.net/wiadomosci,63294-le...ndzlikiem.html
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL