bódyń napisał(a):

|
Chyba mecz derbowy byl tydzien temu. Czarny tydzien nastapil. 3 porazki z rzedu i to z jakimi druzynami
|
Rozchmurz się, będzie dobrze...
"...Jestem przekonany, że drużyna nie zwolni tempa..." - powiedział tzw. trener po dwóch wtopach

.