Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 07.12.2015, 20:21
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Chyba mecz derbowy byl tydzien temu. Czarny tydzien nastapil. 3 porazki z rzedu i to z jakimi druzynami
Rozchmurz się, będzie dobrze...
"...Jestem przekonany, że drużyna nie zwolni tempa..." - powiedział tzw. trener po dwóch wtopach.
Odpowiedz cytując