maTS napisał(a):

I co dalej... Pora się określić P.Cupiał albo w prawo albo w lewo... Narazie to tylko nadzieje,głupie gadanie,marazm.... a boję się spadku/IVligi -Czy wtedy nadal będziemy mu dziękować za IV lige ? kosztem 8 tytułów
|
To się módl, żeby nie zostawił tego w tym stanie jak nie chcesz IV ligi...
Gdyby chciał sprzedać, to by sprzedał. Spółka nie jest mu na rękę. Widocznie skoro nie pojebał tego do tej pory, to znaczy, że chce dalej bawić się w te klocki. A nam pozostaje chodzić na mecze i czekać na lepsze czasy.