Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10384
Stary 07.12.2015, 17:43
maTS napisał(a):Wyświetl post
I co dalej... Pora się określić P.Cupiał albo w prawo albo w lewo... Narazie to tylko nadzieje,głupie gadanie,marazm.... a boję się spadku/IVligi -Czy wtedy nadal będziemy mu dziękować za IV lige ? kosztem 8 tytułów
To się módl, żeby nie zostawił tego w tym stanie jak nie chcesz IV ligi...
Gdyby chciał sprzedać, to by sprzedał. Spółka nie jest mu na rękę. Widocznie skoro nie pojebał tego do tej pory, to znaczy, że chce dalej bawić się w te klocki. A nam pozostaje chodzić na mecze i czekać na lepsze czasy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując