Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 07.12.2015, 15:05
Jak napisałem wyżej, niech nie grają w ogóle, bo się okaże że coś potrafią i są lepsi być obecnych i się w głowie przewróci ... wizja siedzenia na ławce do 25 roku życia napewno zmotywuje ich do cięższych treningów.


Dziwne tylko że jakoś w Legii i Lechu nie mają z tym problemu
Odpowiedz cytując