Jak napisałem wyżej, niech nie grają w ogóle, bo się okaże że coś potrafią i są lepsi być obecnych i się w głowie przewróci

... wizja siedzenia na ławce do 25 roku życia napewno zmotywuje ich do cięższych treningów.
Dziwne tylko że jakoś w Legii i Lechu nie mają z tym problemu
