Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: TPI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10382
Stary 07.12.2015, 15:03
I co dalej... Pora się określić P.Cupiał albo w prawo albo w lewo... Narazie to tylko nadzieje,głupie gadanie,marazm.... a boję się spadku/IVligi -Czy wtedy nadal będziemy mu dziękować za IV lige ? kosztem 8 tytułów
Odpowiedz cytując