Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
10382
07.12.2015, 15:03
I co dalej... Pora się określić P.Cupiał albo w prawo albo w lewo... Narazie to tylko nadzieje,głupie gadanie,marazm.... a boję się spadku/IVligi -Czy wtedy nadal będziemy mu dziękować za IV lige ? kosztem 8 tytułów
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS