FraMat napisał(a):

Mam na ten temat swoją teorię spiskową: po co wystawiać młodego piłkarza, skoro gdy pokaże się z dobrej strony zaraz podkupi go za grosze Lechia czy inne Podbeskidzie? 
A Jovic jak się pokaże to może odejdzie za niezłą kasę?
A tak na poważnie: bałem się, że po stronie Bartosza będą legioniści hasali bez żadnych przeszkód, ale on naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony
|
A co stoi na przeszkodzie, żeby po paru dobrych występach zaoferować młodemu nowy kontrakt z podwyżką i wpisaną odpowiednią kwotą odstępnego? Taki Kapustka parę tygodni temu grał za 3 tyś zł miesięcznie.