Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22646
Stary 07.12.2015, 14:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mam na ten temat swoją teorię spiskową: po co wystawiać młodego piłkarza, skoro gdy pokaże się z dobrej strony zaraz podkupi go za grosze Lechia czy inne Podbeskidzie?
A Jovic jak się pokaże to może odejdzie za niezłą kasę?

A tak na poważnie: bałem się, że po stronie Bartosza będą legioniści hasali bez żadnych przeszkód, ale on naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony
A co stoi na przeszkodzie, żeby po paru dobrych występach zaoferować młodemu nowy kontrakt z podwyżką i wpisaną odpowiednią kwotą odstępnego? Taki Kapustka parę tygodni temu grał za 3 tyś zł miesięcznie.
Odpowiedz cytując