Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 07.12.2015, 14:05
Broniszewski: "Ale to młody zawodnik i nie pozwolę sobie, by go dzisiaj publicznie oceniać, dlatego że mamy jeszcze do rozegrania dwa mecze a z młodymi ludźmi różnie bywa. To dla dobra jego i dla dobra klubu. Bardzo mi zależy na tym młodym zawodniku."

Już wszystko rozumiem. Bartosz od następnego meczu do rezerw, aby przypadkiem nie zagrał dwóch dobrych meczy z rzędu. Kuczak, Marszalik i Handzlik, również dlatego nie występują w pierwszej drużynie, bo jeszcze mogli by zaliczyć asyste, niedajboże bramkę strzelić i by im się w głowie przewróciło.

NOSZ ....A MAĆ CO ZA MYŚLENIE
Odpowiedz cytując