Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10378
Stary 07.12.2015, 13:40
kristos napisał(a):Wyświetl post
No tak ,rzeczywiście Wisła stoczyła się pod rządami Cupiała ,gdy przychodził klub miał 5 tytułów mistrza Polski ,teraz ma 13. Nie jeden klub chciałby się tak staczać ,pewnie bogata Legia , Lech ,czy też Śląsk ,Lechia też by nie mieliby nic przeciwko temu.
Owszem jest kryzys w klubie ,ale nie tylko u nas takie rzeczy się zdarzają.
Na przykład jeden z najbogatszych klubów świata ( 7 miejsce ) Chelsea na dzień dzisiejszy 15 meczy , 14 miejsce z 15 punktami.
Mam nadzieję ,że kryzys minie a klub wróci na należne mu miejsce .
Wszystko się zgadza, ale Chelsea tylko w tym sezonie przeżywa kryzys, a my?
Wisła przeżywa kryzys od 2011 roku!!! Od tamtej pory ani razu nie zbliżyliśmy się nawet do podium!!! Najlepszy wynik 5 miejsce w 2014 roku za Smudy!!! W 2012 7 miejsce, 2013 7 miejsce, 2014 5 miejsce, 2015 6 miejsce, a taka Chelsea z podium nie schodziła!!! Na dodatek notoryczne odpuszczanie Pucharu Polski oprócz 2012 kiedy udało się dojść do półfinału i pechowo przegrać z Ruchem! Kryzys trwa, a końca nie widać!
Coraz to gorsi piłkarze przychodzą!!! Teraz Panie Gaszyński pluj sobie w brode, że pozwoliłeś odejść Stjepanoviciovi i Stępińskiemu ! Stjepa dużo lepszy był niż Alan Uryga!!!
Odpowiedz cytując