kornd napisał(a):

|
Po takim występie Bartosza zastanawiam się czy to jednorazowy wyskok, czy Legia taka słaba, czy pozostali juniorzy prezentują podobny poziom- w takim razie czemu nasi poprzedni pseudotrenerzy lub trenerzy nie wystawiali ich częściej?
|
Mam na ten temat swoją teorię spiskową: po co wystawiać młodego piłkarza, skoro gdy pokaże się z dobrej strony zaraz podkupi go za grosze Lechia czy inne Podbeskidzie?

A Jovic jak się pokaże to może odejdzie za niezłą kasę?
A tak na poważnie: bałem się, że po stronie Bartosza będą legioniści hasali bez żadnych przeszkód, ale on naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony