Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22645
Stary 07.12.2015, 13:34
kornd napisał(a):Wyświetl post
Po takim występie Bartosza zastanawiam się czy to jednorazowy wyskok, czy Legia taka słaba, czy pozostali juniorzy prezentują podobny poziom- w takim razie czemu nasi poprzedni pseudotrenerzy lub trenerzy nie wystawiali ich częściej?
Mam na ten temat swoją teorię spiskową: po co wystawiać młodego piłkarza, skoro gdy pokaże się z dobrej strony zaraz podkupi go za grosze Lechia czy inne Podbeskidzie?
A Jovic jak się pokaże to może odejdzie za niezłą kasę?

A tak na poważnie: bałem się, że po stronie Bartosza będą legioniści hasali bez żadnych przeszkód, ale on naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując