|
po 1. Tam gra brzyski, który demonem prędkości nie jest, a i wiek też mu ciążyć zaczyna.
po 2. Trochę go przez te 20minut Boban zmęczył.
po 3. Głowa powiedział że Bartosz jest silny i wybiegany, więc sam z siebie też dał się brzyskiemu we znaki, w zasadzie eliminując go z akcji offensywnych.
|