Davss875 napisał(a):

|
Przykro patrzyć na to jak Wisełka się stacza przez złe rządy Bogusława Cupiała i jego doradców. W tym sezonie może będzie utrzymanie, ale co będzie w przyszłym? Spadek na 20 lecie rządów Telefoniki?
|
No tak ,rzeczywiście Wisła stoczyła się pod rządami Cupiała ,gdy przychodził klub miał 5 tytułów mistrza Polski ,teraz ma 13. Nie jeden klub chciałby się tak staczać ,pewnie bogata Legia , Lech ,czy też Śląsk ,Lechia też by nie mieliby nic przeciwko temu.
Owszem jest kryzys w klubie ,ale nie tylko u nas takie rzeczy się zdarzają.
Na przykład jeden z najbogatszych klubów świata ( 7 miejsce ) Chelsea na dzień dzisiejszy 15 meczy , 14 miejsce z 15 punktami.
Mam nadzieję ,że kryzys minie a klub wróci na należne mu miejsce .