Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10375
Stary 07.12.2015, 12:13
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Przykro patrzyć na to jak Wisełka się stacza przez złe rządy Bogusława Cupiała i jego doradców. W tym sezonie może będzie utrzymanie, ale co będzie w przyszłym? Spadek na 20 lecie rządów Telefoniki?
No tak ,rzeczywiście Wisła stoczyła się pod rządami Cupiała ,gdy przychodził klub miał 5 tytułów mistrza Polski ,teraz ma 13. Nie jeden klub chciałby się tak staczać ,pewnie bogata Legia , Lech ,czy też Śląsk ,Lechia też by nie mieliby nic przeciwko temu.
Owszem jest kryzys w klubie ,ale nie tylko u nas takie rzeczy się zdarzają.
Na przykład jeden z najbogatszych klubów świata ( 7 miejsce ) Chelsea na dzień dzisiejszy 15 meczy , 14 miejsce z 15 punktami.
Mam nadzieję ,że kryzys minie a klub wróci na należne mu miejsce .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując