|
Po takim występie Bartosza zastanawiam się czy to jednorazowy wyskok, czy Legia taka słaba, czy pozostali juniorzy prezentują podobny poziom- w takim razie czemu nasi poprzedni pseudotrenerzy lub trenerzy nie wystawiali ich częściej?

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|