Savik napisał(a):

|
Nie wiem czy spadniemy czy nie, ale co ma dać sprowadzenie Chrapka czy tego Drzagi? Czy to zmieni sytuacje finansowo-polityczna w Klubie? Czy to spowoduje umorzenie długu, przyjście sponsora? Bo na razie to wyglada na zapisanie kolejnej kwoty po stronie winien bilansu i oczekiwanie, ze będzie Mistrz Polski.
|
savik... daj już spokój! naprawdę wiecznego malkontenctwa i czarnowidztwa nikt tu nie chce... ciągle Ci chłopie źle i jeszcze te marzenia o Wiśle w IV lidze rządach TS-u... naprawdę... może na Garbarnie się przerzuć i będziesz miał co chcesz