Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10371
Stary 07.12.2015, 10:30
Savik napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy spadniemy czy nie, ale co ma dać sprowadzenie Chrapka czy tego Drzagi? Czy to zmieni sytuacje finansowo-polityczna w Klubie? Czy to spowoduje umorzenie długu, przyjście sponsora? Bo na razie to wyglada na zapisanie kolejnej kwoty po stronie winien bilansu i oczekiwanie, ze będzie Mistrz Polski.
savik... daj już spokój! naprawdę wiecznego malkontenctwa i czarnowidztwa nikt tu nie chce... ciągle Ci chłopie źle i jeszcze te marzenia o Wiśle w IV lidze rządach TS-u... naprawdę... może na Garbarnie się przerzuć i będziesz miał co chcesz
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując