KOMINEK napisał(a):

|
U nas jak zwykle dawać młodych dawać. Nie pier..cie że Bartosz zagrał super mecz. Zagrał dobrze wytrzymał presję ale większość piłek wywalał w aut. Dobrze że tak bo nie prokurował niebezpiecznych sytuacji ale do poziomu Bobana jeszcze trochę mu brakuje.
|
No nie wiem... Mało tego, że się nie spalił to w ofensywie dawał więcej od naszych skrzydłowych, jakością i dokładnością dośrodkowań przewyższał resztę.
Co by nie mówić o Crivellaro to w końcu widziałem wczoraj dobrze wykonywane rzuty rożne. Za każdym razem (lub prawie) było zagrożenie bramki Kuciaka. Widzieliście bezpośrednie kropnięcie z rogu w bramkę? Co szczególnie było widać z narożnika gdzie stałem.