KOMINEK napisał(a):

|
U nas jak zwykle dawać młodych dawać. Nie pier..cie że Bartosz zagrał super mecz. Zagrał dobrze wytrzymał presję ale większość piłek wywalał w aut. Dobrze że tak bo nie prokurował niebezpiecznych sytuacji ale do poziomu Bobana jeszcze trochę mu brakuje.
|
Myślę, ze większość zachwytów wynika z tego, że wytrzymał presję. I z tego trzeba się cieszyć. Wystarczy sobie przypomnieć, jak wyglądały inne debiuty w tym wieku. Chociażby takiego Nawotczyńskiego sprzed lat...
Młody zrobił to, co do niego należało... miejmy nadzieję, że jeszcze kilka razy go zobaczymy w akcji w tym sezonie. Przy obecnej bidzie w kasie, tylko takimi ludźmi pewnie będziemy grali przez najbliższe kilkanaście miesięcy. Oby pożytek z tego mieli młodzi zawodnicy i klub...