Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10364
Stary 07.12.2015, 08:38
Staram się powstrzymywać od pisania ,tak naprawdę niema o czym . Kilka faktów niema mowy o sprzedaży klubu ,nie wiem skąd takie informacje w mediach ,próbuje się zainteresować potencjalnych klientów choć by Wengerem , mi to wygląda na na przygotowania do ogłoszenia upadłości .
Odpowiedz cytując