|
Staram się powstrzymywać od pisania ,tak naprawdę niema o czym . Kilka faktów niema mowy o sprzedaży klubu ,nie wiem skąd takie informacje w mediach ,próbuje się zainteresować potencjalnych klientów choć by Wengerem , mi to wygląda na na przygotowania do ogłoszenia upadłości .
|