|
Dzis bylo ok.Walczyli ile potrafili do 85 minuty byli lepsi.
Dopisali kibice ,doping dobry ,oprawa tez.
A najweikszym wstydem to bylo dla mnie to ze ktokolwiek odpowiedzialny za decyzje transferowe w tym klubie dzis ogladał mecz i żądał choćby remisu.
Patrzcie i ogladajcie coscie w tym klubie nagnoili,i nie wymagajcie wyników.
|