Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 07.12.2015, 00:02
Dzis bylo ok.Walczyli ile potrafili do 85 minuty byli lepsi.

Dopisali kibice ,doping dobry ,oprawa tez.

A najweikszym wstydem to bylo dla mnie to ze ktokolwiek odpowiedzialny za decyzje transferowe w tym klubie dzis ogladał mecz i żądał choćby remisu.

Patrzcie i ogladajcie coscie w tym klubie nagnoili,i nie wymagajcie wyników.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując