Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10359
Stary 06.12.2015, 23:32
Nie wiem czy spadniemy czy nie, ale co ma dać sprowadzenie Chrapka czy tego Drzagi? Czy to zmieni sytuacje finansowo-polityczna w Klubie? Czy to spowoduje umorzenie długu, przyjście sponsora? Bo na razie to wyglada na zapisanie kolejnej kwoty po stronie winien bilansu i oczekiwanie, ze będzie Mistrz Polski.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując