|
Nie wiem czy spadniemy czy nie, ale co ma dać sprowadzenie Chrapka czy tego Drzagi? Czy to zmieni sytuacje finansowo-polityczna w Klubie? Czy to spowoduje umorzenie długu, przyjście sponsora? Bo na razie to wyglada na zapisanie kolejnej kwoty po stronie winien bilansu i oczekiwanie, ze będzie Mistrz Polski.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|