Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 06.12.2015, 23:09
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
k...wa odwalcie się od tego Crivelaro! Chłop pierwszy raz zagrał "prawie" na swojej pozycji i całkiem dobrze mu to wychodziło... a do dnia dzisiejszego ma tyle samo bramek na koncie co Brożek a grał możę z 15 minut przez cały sezon. Sami k...wa znawcy, super trenerzy, niemal czołowi menadżerowie Europy... już się k...wa czytać tego tego nie chce... Jović słaby? Cywka dziś słaby? ja pier...lę co za naród...
Pisze to osoba która przez ostatni czas głównie pouczała trenera.
A jak tak wygląda całkiem dobry występ OFENSYWNEGO POMOCNIKA to ja nie mam pytać. To już po zagraniach Bartosza było groźniej pod bramką Legii.
Odpowiedz cytując