Davss875 napisał(a):

|
Przykro patrzyć na to jak Wisełka się stacza przez złe rządy Bogusława Cupiała i jego doradców. W tym sezonie może będzie utrzymanie, ale co będzie w przyszłym? Spadek na 20 lecie rządów Telefoniki?
|
Zamiast prorokować pod wpływem emocji, to należy skupić się nad nadchodzącym meczu z Lechią. A nuż ten młody Drzazga co się nim interesujemy wypali jak kiedyś Kuba. W zimie ma - podobno - wrócić Chrapek, może przyjdzie jeszcze ktoś ciekawy. Jak spadniemy, to się wtedy będziemy martwić.