Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10358
Stary 06.12.2015, 23:06
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Przykro patrzyć na to jak Wisełka się stacza przez złe rządy Bogusława Cupiała i jego doradców. W tym sezonie może będzie utrzymanie, ale co będzie w przyszłym? Spadek na 20 lecie rządów Telefoniki?
Zamiast prorokować pod wpływem emocji, to należy skupić się nad nadchodzącym meczu z Lechią. A nuż ten młody Drzazga co się nim interesujemy wypali jak kiedyś Kuba. W zimie ma - podobno - wrócić Chrapek, może przyjdzie jeszcze ktoś ciekawy. Jak spadniemy, to się wtedy będziemy martwić.
Odpowiedz cytując