cudlaty napisał(a):

|
k...wa odwalcie się od tego Crivelaro! Chłop pierwszy raz zagrał "prawie" na swojej pozycji i całkiem dobrze mu to wychodziło... a do dnia dzisiejszego ma tyle samo bramek na koncie co Brożek a grał możę z 15 minut przez cały sezon. Sami k...wa znawcy, super trenerzy, niemal czołowi menadżerowie Europy... już się k...wa czytać tego tego nie chce... Jović słaby? Cywka dziś słaby? ja pier...lę co za naród...
|
Dziś mu nic nie wychodziło. Może do końca bym go tak nie skreślał, ale według mnie, nie jest to piłkarz, który nas wzmocni. Jović to podstawowy obrońca, a Cywka -szczególnie w pierwszej połowie ładnie się pokazał.
Wytrzymać jeszcze te dwie kolejki i na wiosnę - mam nadzieje, wrócimy silniejsi.