|
Zależy tylko dorzucić, że Bartosz wcale nie jest wyróżniającym się juniorem (przynajmniej w rezerwach)a taki Marszalik czy Handzlik tak. Kto wie, może czas dać chwilę wytchnienia chociażby Guzmicsowi, który wyraźnie obniżył ostatnio loty dając szansę Kujawie/Żemle (choć akurat on ma problemy zdrowotne :/)? Zawsze można go wprowadzić z powrotem na 2 połowę. Ogólnie Ryśkowi przydałby się odpoczynek, bo ostatnio kiks za kiksem...
|