Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 06.12.2015, 22:53
Ostatnich pięć meczów u siebie to zero zwycięstw, trzy remisy, dwie porażki. Jeden zdobyty gol. Zwycięstwo oglądaliśmy pod koniec sierpnia. Cud że na trybunach są jeszcze dwucyfrowe wyniki. Jak tak dalej pójdzie na wiosnę będziemy pewnie gonili Śląsk i w tabeli i we frekwencji. A jeśli chodzi o sytuację w klubie żadnego światełka w tunelu.
:/
Odpowiedz cytując