Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 06.12.2015, 22:46
k...wa odwalcie się od tego Crivelaro! Chłop pierwszy raz zagrał "prawie" na swojej pozycji i całkiem dobrze mu to wychodziło... a do dnia dzisiejszego ma tyle samo bramek na koncie co Brożek a grał możę z 15 minut przez cały sezon. Sami k...wa znawcy, super trenerzy, niemal czołowi menadżerowie Europy... już się k...wa czytać tego tego nie chce... Jović słaby? Cywka dziś słaby? ja pier...lę co za naród...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując