Blaszczu16 napisał(a):

|
Co do meczu, to napiszę tylko tyle, że piłka jest bardzo niesprawiedliwa. Boli to, że zespół lepszy w dzisiejszym meczu nie zdobył nawet punktu.
|
Ale akurat do tego powinniśmy się już przyzwyczaić w tym sezonie.
Przy okazji warto się zastanowić, na którym miejscu w tabeli byłaby dziś Legia, gdyby zamiast Nikolicia zakontraktowała Boguskiego, Brożka lub Jankowskiego.