Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 06.12.2015, 22:37
Siemion napisał(a):Wyświetl post
A skończcie .......ić, bo po każdym meczu biadolicie. Coś się zmieni od waszego biadolenia? Każdy wie najlepiej, każdy umie kierować klubem, drużyną, wie kiedy robić zmiany, jak inwestować w młodzież i kiedy ją wprowadzać. Wiecie również najwięcej o cudzym zaangażowaniu, ambicji, podejściu mimo, że nie jesteście członkiem drużyny i nie znacie jej od środka. Te wasze narzekanie to wszystko na co was stać i co możecie dać Wiśle?
Przykład Bartosza pokazał, że nie jeden forumowicz lepiej czuje piłkę niż nasz tchórzliwy trener. Gdyby nie kontuzja Jovicia, to kto wie, czy Bartosz kiedykolwiek rozegrałby choćby tyle minut w Wiśle co dzisiaj. Niestety, ale wiślaccy trenerzy z rzadka dają szansę młodym. A szkoda, bo przykłady Małeckiego, Stolarskiego czy też Chrapka, na którym fajnie zarobiliśmy pokazują, że młodzież w Wiśle nie jest taka słaba jak ją malują. Wiadomo, że nie każdy będzie wzmocnieniem, ale na pewno nie będzie gorszy od takiego Crivelaro.

Co do meczu, to napiszę tylko tyle, że piłka jest bardzo niesprawiedliwa. Boli to, że zespół lepszy w dzisiejszym meczu nie zdobył nawet punktu.
Odpowiedz cytując