Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 06.12.2015, 22:10
A skończcie .......ić, bo po każdym meczu biadolicie. Coś się zmieni od waszego biadolenia? Każdy wie najlepiej, każdy umie kierować klubem, drużyną, wie kiedy robić zmiany, jak inwestować w młodzież i kiedy ją wprowadzać. Wiecie również najwięcej o cudzym zaangażowaniu, ambicji, podejściu mimo, że nie jesteście członkiem drużyny i nie znacie jej od środka. Te wasze narzekanie to wszystko na co was stać i co możecie dać Wiśle?
Odpowiedz cytując