Kurz napisał(a):

Rzekłbym, że to Legia zawiesiła dużo niżej poprzeczkę, niż Pasy tydzień temu, dlatego masz wrażenie, iż było lepiej. Jeśli ktoś pełza po boisku, nietrudno zrobić na jego tle dobre wrażenie.
|
Może po prostu, żydki w tym momencie są drużyną lepszą od Legii?

Ja dziś jednak widziałem dużo większe chęci niż na derbach- niestety