Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 06.12.2015, 22:08
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Rzekłbym, że to Legia zawiesiła dużo niżej poprzeczkę, niż Pasy tydzień temu, dlatego masz wrażenie, iż było lepiej. Jeśli ktoś pełza po boisku, nietrudno zrobić na jego tle dobre wrażenie.
Może po prostu, żydki w tym momencie są drużyną lepszą od Legii?
Ja dziś jednak widziałem dużo większe chęci niż na derbach- niestety
Odpowiedz cytując