Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.12.2015, 21:49
1906_ podziękowania były za walke, w derbach dali dupy na całego i tu pełna zgoda, ale po tym meczu należą się brawa za walkę.

Zim zum - chodzi pewnie o to żeby za bardzo w piórka nie urusł po tym meczu, być może Jovic nie bedzie mógł zagrać w kolejnych meczach i Bartosz wystąpi za niego.
Odpowiedz cytując