|
Brawo za walkę, bo widać było ,że chłopakom się chciało. Nie dało się tak wcześniej ? Brakuję jednak strasznie jakości w przodzie. Niby są wrzutki, coś tam gramy, a koniec końców nie ma kto tego wykończyć.
Nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby trzymać Bogusia na boisku 90 minut. Aż się też prosiło koło 60 minuty puścić tego Handzlika za Crivellaro.
Wielkie Brawa dla młodego Bartosza. Widać, że chłopak się nie wystrszył i nie jest jakąś ....eczką. No i rzut z autu gość ma naprawdę konkretny.
|