Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 06.12.2015, 21:10
Brawo za walkę, bo widać było ,że chłopakom się chciało. Nie dało się tak wcześniej ? Brakuję jednak strasznie jakości w przodzie. Niby są wrzutki, coś tam gramy, a koniec końców nie ma kto tego wykończyć.

Nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby trzymać Bogusia na boisku 90 minut. Aż się też prosiło koło 60 minuty puścić tego Handzlika za Crivellaro.

Wielkie Brawa dla młodego Bartosza. Widać, że chłopak się nie wystrszył i nie jest jakąś ....eczką. No i rzut z autu gość ma naprawdę konkretny.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując