|
Brawa za walke. Nie dało się tak w derbach?
Nie chce mi się komentować całego meczu, ale trzeba podkreślić dobrą zmianę Bartosza. Pstryczek w nos dla wielu użytkowników którzy to mówią, że w Wiśle nie ma młodzieży.. jest, ale po prostu nie dostaje swojej szansy.
Jak dla mnie wyglądał solidniej niż Stolarski gdy wchodził do drużyny. Szczególnie w ofensywie.
Cywka i Crivellaro niezłe zawody. Spodziewałem się w ich wykonaniu klapy, a przynajmniej pokazali trochę niezłej piłki.
|