|
Niestety od dłuższego czasu bardzo źle wypadamy w końcówkach. Za Moskala ani razu nie zdarzyło się, byśmy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść po 75. minucie (mam na myśli strzelenie gola dającego remis lub zwycięstwo), dodatkowo sami często tracimy wtedy punkty.
|