Wyświetl pojedynczy post
Costur
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 06.12.2015, 21:03
Niestety od dłuższego czasu bardzo źle wypadamy w końcówkach. Za Moskala ani razu nie zdarzyło się, byśmy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść po 75. minucie (mam na myśli strzelenie gola dającego remis lub zwycięstwo), dodatkowo sami często tracimy wtedy punkty.
Odpowiedz cytując