Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.12.2015, 20:33
Smutne, że okazaliśmy się za słabi dla Legii, która zagrała jeden ze słabszych meczów w sezonie. Co więcej nie z naszego powodu, bo ogólnie Legia gra ostatnio pytę. Niestety, poziom meczu bardzo niski.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.12.2015 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując