Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 06.12.2015, 20:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.
Oczywiście, że by się znaleźli ale dopóki na ławce jest ktokolwiek w wieku powyżej 25 roku życia mogą zapomnieć o grze.

Marszalik pokazał się dwa razy z dobrej strony w nagrodę ława.
Nagrodą dla Bartosza będzie dobre słowo i zagra 2 minuty w tym sezonie.
Odpowiedz cytując