Mixu napisał(a):

|
Przy pierwszym golu dla szmaty spalonego nie było bo był bodajże rykoszet więc z tego ci mi wiadomo spalonych po rykoszecie sie nie gwizdze.
|
rykoszet był, ale już po uderzeniu piłki przez piecha (a wówczas prilović był na metrowym spalonym)