Zwitter napisał(a):

Fajnie się to oglądało, szkoda tej pierwszej straconej bramki bo mogliśmy utrzymać ten remis.
Walczyli i to jest ważne.
Niech mi ktoś powie w czym Bartosz jest gorszy od Cywki czy Crivelaro? Powiem wam - w niczym, jest lepszy!
Dlaczego tak nie walczyli w derbach do jasnej cholery?
|
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.