Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.12.2015, 20:10
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się to oglądało, szkoda tej pierwszej straconej bramki bo mogliśmy utrzymać ten remis.
Walczyli i to jest ważne.

Niech mi ktoś powie w czym Bartosz jest gorszy od Cywki czy Crivelaro? Powiem wam - w niczym, jest lepszy!

Dlaczego tak nie walczyli w derbach do jasnej cholery?
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.
Odpowiedz cytując