Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 06.12.2015, 20:04
ławka, ławka, ławka..... wygrała. Wisła nie grała źle, ale nie miał kto wejść z ławki i pomóc. Legia rzuciła trzech napastników z ławki i pozamiatali....
Odpowiedz cytując