Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 06.12.2015, 20:03
Ile jeszcze tego jebania musimy wytrzymać, żeby w końcu coś zaczęło się dziać w sprawie wyjścia z tego chorego impasu.

Co do meczu - zagrali na tyle, na ile umieli. Nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania, po raz kolejny zabrakło troszkę szczęścia. Poprawnie zagrali wszyscy zmiennicy, bardzo ładnie zagrał Bartosz - oby dostawał więcej minut.
Odpowiedz cytując