Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 06.12.2015, 20:03
marpil napisał(a):Wyświetl post
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji
http://ifotos.pl/zobacz/Untitledj_sxexhaw.jpp
Odpowiedz cytując