|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
#59

06.12.2015, 20:03
|
marpil napisał(a): 
|
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji
|
http://ifotos.pl/zobacz/Untitledj_sxexhaw.jpp
|
|