Temat
:
[XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 6 grudnia godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
Od: 08.2005
Offline
#
58
06.12.2015, 20:02
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji
www.hattrick.org
marpil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marpil
Znajdź inne posty napisane przez marpil