Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 06.12.2015, 16:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
To może trzeba by mu jakoś z trybun pomagać, tak jak "Forrestowi Gump'owi"? "Donald Go", "Donald Stop"?
Jestem za Może SKWK przygotowało taką oprawę.

Lepszy DG który szybko biega i nie ogrania spalonego niż Jankowski który wolno biega i nie ogrania spalonego. Dziki jest szalony a tego nam trzeba dziś
Odpowiedz cytując