pomeran napisał(a):

|
Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...
|
DG powinien dziś grać w ataku chłop jest szalony a my będziemy grali dzidę i z kontry.