Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 06.12.2015, 14:43
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...
DG powinien dziś grać w ataku chłop jest szalony a my będziemy grali dzidę i z kontry.
Odpowiedz cytując