Rustin napisał(a):

|
Żadnych kolejek, pojedyncze osoby. Tyle dobrze, że do kas poszła informacja, żeby namawiać ludzi na E zamiast A.
|
od mojego ostatniego postu zeszło kolejne 300 wejściówek, czyli ruch jest, no nic zobaczymy o 18

czas sie powoli zbierać. AVE Wisła!