Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 06.12.2015, 14:16
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Żadnych kolejek, pojedyncze osoby. Tyle dobrze, że do kas poszła informacja, żeby namawiać ludzi na E zamiast A.
od mojego ostatniego postu zeszło kolejne 300 wejściówek, czyli ruch jest, no nic zobaczymy o 18 czas sie powoli zbierać. AVE Wisła!


Odpowiedz cytując