Temat
:
[XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 6 grudnia godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
40
06.12.2015, 13:08
Boże chroń nas przed DG77 w obronie. Bo to pewna czerwona kartka, karny dla ległej i to już przy pierwszym, drugim starciu. On raz zagrał ze śląskiem jako obrońca...
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran