Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 06.12.2015, 12:52
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.
chyba zapomniałeś, że z obrony brakuje nam Sadloka i Burego.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując