|
Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.
|