Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 06.12.2015, 12:02
Remis dzisiaj moim zdaniem to apogeum naszych mozliwosci. I ten z gatunku 0:0. Jedynie linia obrony teoretycznie rowna sie siłą z warszawską. W środku pola i ataku mają zdecydowaną przewagę wiec uratować może nas obrona, dobra forma Cierzniaka i rozregulowane celowniki legijnego ataku.
DysoN
Odpowiedz cytując