Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.12.2015, 09:53
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Już w środę grał z urazem, więc pewnie się niedokurował :( Już widzę tą obronę Bartosz-Guzmics-Głowa-Jović... Albo lepiej, trójka obrońców Guzmics-Głowa-Kujawa...
A moim zdaniem zagra Guerrier a na skrzydło powedruje Cywka a zmian w ogole nie bedzie bo przeciez sami młodzi na ławce. Ja remis biore w ciemno
Odpowiedz cytując