PiVoSH92 napisał(a):

|
Już w środę grał z urazem, więc pewnie się niedokurował :( Już widzę tą obronę Bartosz-Guzmics-Głowa-Jović... Albo lepiej, trójka obrońców Guzmics-Głowa-Kujawa...
|
A moim zdaniem zagra Guerrier a na skrzydło powedruje Cywka a zmian w ogole nie bedzie bo przeciez sami młodzi na ławce. Ja remis biore w ciemno