Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.12.2015, 03:29
Wszyscy na mecz! Bez .......enia i marudzenia! Co zrobią piłkarzyki to jedno, ale tu chodzi o nas. Czy pokażemy kim jesteśmy?! Marudzącymi cipeuszami czy Kibicami Wisły Kraków, którzy śpiewają "Czy wygrywasz, czy nie". NA MECZ!!!
Odpowiedz cytując