|
bardzo dobrze ze kibice zjawili się na treningu! tak powinno być zawsze gdy gramy ważne mecze (czyt. Derby), brakowało mi tego przed derbami, ale cóż czasu nie cofniemy, jutro kolejne derby trochę mniejsze niż te Krakowa, ale zwycięstwo jest nam potrzebne jak powietrze! niech żałują Ci których jutro nie będzie na R22, oby Bronek nie bał się pomieszać w składzie i ustawieniu, nawet jeśli to oznacza wpuszczenie jakiegoś młodzika, nie mamy nic do stracenia, a zyskać możemy wiele!
|