|
Senior Member
Offline
|
#2517

05.12.2015, 16:25
|
eternit napisał(a): 
|
smuda nigdy nie był nie jest i nie będzie członkiem rodziny. Kazek od zawsze był i będzie, niezależnie od tego że nie wyszło mu w roli trenera, to należy się mu szacunek. Miną lata może już nie będzie z nami b. Cupiała, ale tacy ludzie jak moskal, głowa czy kuba błaszczykowski zawsze będą z nami.
|
Święte słowa!
|
|