Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2517
Stary 05.12.2015, 16:25
eternit napisał(a):Wyświetl post
smuda nigdy nie był nie jest i nie będzie członkiem rodziny. Kazek od zawsze był i będzie, niezależnie od tego że nie wyszło mu w roli trenera, to należy się mu szacunek. Miną lata może już nie będzie z nami b. Cupiała, ale tacy ludzie jak moskal, głowa czy kuba błaszczykowski zawsze będą z nami.
Święte słowa!